Kartal Kombi Klima Servisi

Kartal Kazan Servisi

Kartal Kazan Servisi

Kartal Kazan Servisi

 

Kartal Kazan Ve Brülör Servisi

Alanında son derece önemli bir konuma sahip olan firmamız kazan ve brülör bakım işlemlerinde tecrübeli bir kadroya sahiptir. İletişim kurulması halinde hizmet veren firmamız periyodik olarak bakım işlemlerini yapmaktadır. Öncelikle bilinmelidir ki çok daha kaliteli bir hizmet alınabilmesi için Kartal kazan servisi tarafından kazanların ve brülörlerin altı ayda bir bakımdan geçirilmesi gereklidir. Bu sayede çok daha yüksek bir performans elde edilmesi mümkün olduğu gibi, arızalanması da söz konusu değildir.

Alanında uzman kişiler tarafından yapılan bakım işlemleriyle kombinin çok daha iyi bir duruma gelmesi amaçlanmaktadır. Her türlü belgeye sahip olan firmamız kısa süre içinde brülör bakımlarını yaptığı gibi, sorunların çözümünde de rol oynamaktadır. Sıcak su ve kalorifer yanma durumlarının kontrol edilmesinden sonra su sızdırmadığına bakılmaktadır.

Kartal İlçesi Brülör Bakım

Kazan ve Brülör Arızaları

Kazan Bakımı Kartal

Son derece teknolojik imkanların kullanılması işlemlerin çok daha kusursuz olmasını da beraberinde getirmektedir. Tozlanan kazanların bütün temizlik işlemleri de firmamız çalışanları tarafından yapılmaktadır. Daha sonrasında elektrik bağlantıların kontrolleri yapılmaktadır. Fan kontrol edilmektedir. Uzun süreli bir bakıma girilmesi halinde kirlenmiş olacağından temizlenmesi de yapılmaktadır. Genleşme tankının kontrol edilmesinin yanı sıra bar basınç seviyesinin ayarlanması da firmamız tarafından sağlanmaktadır. Düzenli kazan bakım işlemlerinde bazı farklılıklar bulunmaktadır. Eski tip bacalı kombiler ile yoğuşmalı olması bu durum üzerinde etkilidir.

Atalar, Çarşı, Cevizli, Gümüşpınar, Hürriyet, Karlıktepe, Kordonboyu, Orhantepe, Petroliş, Rahmanlar, Soğanlık, Topselvi, Uğurmumcu, Yakacık Mahallesi

Bacalı kazanların bakımlarının yapılması sırasında baca limit sensörü ve bacanın çekiş durumu ayrı ayrı kontrol edilmektedir. Yoğuşmalı kombilerde ise yoğuşma su haznesinin temizliği yapıldığı gibi, kalorifer gidiş hattındaki filtrenin de temizlenmesi şarttır. Kaliteli Kartal Brülör servisi hizmetinde bulunan firmamız geniş imkanlar sayesinde kısa süre içinde kusursuz bir işlem yapabilmektedir.

Yetsan Brülör, Gökçe Brülör, FBR Brülör, Viessmann Kazan, Erensan Kazan, Ecoflam Brülör, Buderus Brülör, Baltur Brülör, İlka Brülör, Baymak Kazan, Alarko Kazan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir